Ukázky životopisů

grafický životopis apple vedoucí prodejny vzor Příklad úspěšného životopisu, který jsme tvořili v angličtině a který byl upraven na míru pro manažerskou pozici v retailovém obchodě společnosti Apple ve Velké Británii. Apple je dobře známý svojí slabostí pro zajímavé životopisy, stejně jako další velké technologické korporace. Firemní logo a barvy korespondují se střízlivým profilem, vhodným pro manažerskou pozici.
grafický životopis account manager vzor Tento dámsky laděný životopis je jako na míru stavěn slečně s výtvarným citem a smyslem pro detail. CV tohoto typu se hodí pro zájemkyně o práci v oblastech jako je retail, práce s květinami, esteticky zaměřené pozice či account-management.
grafický životopis obchodní manažer vzor Životopis s fotografií pro obchodního ředitele jsme tvořili výjimečně dvoustránkový, protože množství relevantních zkušeností bylo škoda zkracovat. Na této úvodní stránce se nachází také graf vývoje obratu na poslední pracovní pozici, což zaměstnavatele zajímá na prvním místě.
grafický životopis výtvarník vzor Koncept minimalistického životopisu připravený pro výtvarně zaměřenou pozici. Ideální životopis pro architekty, designéry či výtvarníky. V pravém sloupci je znázorněna úroveň jednotlivých dovedností a jazykových znalostí plynule pomocí lišt, line art v záhlaví lze upravit na míru konkrétní pozici.